KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666341
nr 1466 6341
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Man och kor, 22x31, yttermått inklusive ram: 28x36, akvarell. Signerad
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:33:12
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr